Már "csak" Az OSC-t kell kétvállra fektetni
Dátum: szeptember 24, vasárnap, 06:53:24
Rovat: Magyar Kupa

Tegnap elkezd?dött a Magyar Kupa küzdelem-sorozat csapatunk részére is. A m?lt heti III. Hídépít?-Kupa után, ezen a hétvégén is Szegeden vendégeskedik együttesünk. Az egy héttel ezel?tti Eger elleni találkozót követ?en- 15-12-re kaptunk ki a kisdönt?ben a hevesiek ellen- a Neptun ellen "melegítettünk" a második legrangosabb trófeáért. Ezen a mérk?zésen 10-5-re gy?zött a gárda, ami nem meglep?, még a megfiatalodott csapatunktól sem. Annál inkább az volt a hazaiak elleni mérk?zés, ami döntetlennel zárult (egy héttel korábban hat találattal maradtunk alul- a szerk.). Az elején nagyon elhúzott a hazai gárda, de a pillanatnyi sokkhatás után felzárkoztunk, a második periódus kiegyenlített játékot hozott, majd a harmadik negyedben Sutit cserével végleg kiszórták. A vége el?tt két gólos hátrányról állt fel együttesünk és a vezetést is átvette, majd a záróakkordban egy emberel?nyös szituációt kihasználva sikerült egyenlítenie a hazaiaknak. Mindent elmond a 12-6-os kiállítási arány is. Amennyiben ma az OSC ellen gy?zünk, úgy bizonyos a továbbjutás, a gólarány dönthet majd az els? és második hely sorsáról.