Új felhasználó / Belépés Nincs új üzenet Anonymous Regisztrált felhasználók száma: 123  
------|    Új helyen - 2006-10-16 12:27:12 - Szerző: tillas    ||    LEN-Kupa: Club Natació Terrassa - 2006-10-10 20:20:30 - Szerző: tillas    ||    Lapszemle: A jöv? csapatát szeretnék építeni Újpesten - 2006-10-05 17:01:13 - Szerző: tillas    ||    A szombati mérk?zés után ez várható volt - 2006-10-02 10:08:20 - Szerző: tillas    ||    Nyomasztó vereség a Magyar Kupában - 2006-09-30 20:52:44 - Szerző: tillas    ||    A Szolnokon keresztül vezet az út a négyes dönt?be - 2006-09-25 15:18:56 - Szerző: tillas    |------
Következô mérkôzés

LEN-Kupa, selejtez?, 1. kör,
A-csoport (Barcelona):
UTE-
Cheltenham
2006.10.20. - 20.00

Felhasználók
Üdvözlünk, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Tagok:
Utoljára: Gazsi
Mai: 0
Tegnapi: 0
Összesen: 123

Látogatók:
Vendégek: 0
Tagok: 0
Összes: 0

Menü
· Főoldal
· Adataid
· Ajánlj minket!
· Archívum
· Csevegô
· Felhasználók listája
· ING, Férfi OB I
· Kapcsolat
· Letöltések
· Linkek
· Nyomtatható
· Privát üzenetek
· UTE Shop

Fórum

Újpesti TE - Vízilabda (szurkolói honlap) fóruma

 @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
 Kis József topikja
 Zoufal Norbert topikja
 Vörös Viktor topikja
 Suti Gábor topikja
 Somogyi Balázs topikja
 Pelle Balázs topikja
 Máthé Balázs topikja
 Kovács Róbert topikja
 Gergely Mihály topikja

Legfrissebb videónk

Támogatóink









Médiapartnereink





Statisztika


websas.hu

LinkBank

Látogatottság
Összesen
398983
találatot kaptunk az oldal indítása óta: 2005. október

Lehetôségek
Kedvencekhez!
E-mail a Webmesternek

Újpesti TE - Vízilabda (szurkolói) honlap :: Téma megtekintése - Ötletek, észrevételek, javaslatok
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Ötletek, észrevételek, javaslatok
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ötletek, észrevételek a honlappal kapcsolatban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
span
Szurkoló
Szurkoló


Csatlakozott: Oct 30, 2005
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: vidék

HozzászólásElküldve: 2006, Pént Jún 09 6:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tillas!
Megnyitom a honlapodat, és álladandóan felfordul a gyomrom. Nem lehetne azt a zöd micsodát eltüntetni bal felsö sarokbol?
Üdv.
Span
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kisslaszlo
Látogató
Látogató


Csatlakozott: Feb 17, 2006
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: SOPRON

HozzászólásElküldve: 2006, Kedd Márc 21 9:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HELLÓ!!!!

OK.....most már jó, mint láthatod is.
Csak egy kicsit "izgultam".......nem baj, ugye??

HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tillas
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: Oct 14, 2005
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Rákospalota

HozzászólásElküldve: 2006, Szomb Márc 18 11:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csabszi írta:
Tillás! A szavazások rovatban nem regisztrálja a szavazatomat. Vagy csak egy van élesre kapcsolva? Kacsint?


csabszi!

Nem jo a szavazas. De nem is kivanom egyelore kijavitani...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csabszi
Moderátor
Moderátor


Csatlakozott: Oct 30, 2005
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Friedberg

HozzászólásElküldve: 2006, Szomb Márc 18 8:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tillás! A szavazások rovatban nem regisztrálja a szavazatomat. Vagy csak egy van élesre kapcsolva? Kacsint?
_________________
Egyszer LILA, mindig LILA!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kisslaszlo
Látogató
Látogató


Csatlakozott: Feb 17, 2006
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: SOPRON

HozzászólásElküldve: 2006, Kedd Márc 14 6:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tillas írta:
kisslaszlo!

Az egyiket toroltem.
De, megoldhato lenne. Ezugyben tobbet nem tudok es nem is akarok mondani.
A masodik gondolatodhoz sem tudok mit hozzafuzni. Csupan talan annyit, hogy a legfrissebb hirt marcius 6-ra tette fel a szerkeszto... Nagyon boldog
Bocsanat, de ezen egy kicsit mosolygok.
Hogy mikor teszi fel az eredmenyt, ismetelten nem tudok es nem is akarok beleszolni.
Igyekszem, ami erombol kitelik. Szeretnem ujra valahogyan felvillanyozni azokat, akik hianyoznak a lelatorol.


HELLÓ!!!!

Köszi!!!!
Amint írtam nem is -hogy mondjam, írjam- Neked címeztem konkrétan, mondjuk úgy, hogy "hangosan" gondolkodtam.
A megoldást nem is Töled várnám, mivel Te mindent megteszel ezügyben -legalábbis én úgy látom- és ezen infó(k) itt megfelel(nek) nekem, meg gondolom a Többieknek is.
Továbbra is várom Töled az "adatokat" -az elözöekben leírtak nevében is!!!!-.

TILLÁS!!!!!!!

Csak így tovább..........és köszi!!!!!

HAJRÁ LILÁK!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tillas
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: Oct 14, 2005
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Rákospalota

HozzászólásElküldve: 2006, Kedd Márc 14 5:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisslaszlo!

Az egyiket toroltem.
De, megoldhato lenne. Ezugyben tobbet nem tudok es nem is akarok mondani.
A masodik gondolatodhoz sem tudok mit hozzafuzni. Csupan talan annyit, hogy a legfrissebb hirt marcius 6-ra tette fel a szerkeszto... Nagyon boldog
Bocsanat, de ezen egy kicsit mosolygok.
Hogy mikor teszi fel az eredmenyt, ismetelten nem tudok es nem is akarok beleszolni.
Igyekszem, ami erombol kitelik. Szeretnem ujra valahogyan felvillanyozni azokat, akik hianyoznak a lelatorol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csabszi
Moderátor
Moderátor


Csatlakozott: Oct 30, 2005
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Friedberg

HozzászólásElküldve: 2006, Kedd Márc 14 7:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Számomra ez a "hivatalos" és föleg hiteles oldal! Laza
_________________
Egyszer LILA, mindig LILA!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kisslaszlo
Látogató
Látogató


Csatlakozott: Feb 17, 2006
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: SOPRON

HozzászólásElküldve: 2006, Hétfő Márc 13 10:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HELLÓ!!!!!

Bocsi, hogy 2x ment Kacsint? Kacsint? Kacsint?

HAJRÁ LILÁK!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kisslaszlo
Látogató
Látogató


Csatlakozott: Feb 17, 2006
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: SOPRON

HozzászólásElküldve: 2006, Hétfő Márc 13 10:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tillas írta:
csabszi!

Sajnalom, hogy csak akkor lehetseges ez, ha nem utazom el a csapattal.


HELLÓ!!!!!!

Már elnézést, de ez a "hivatalos" honlapon nem megoldható S?r? vagy nagyon szomor? S?r? vagy nagyon szomor? S?r? vagy nagyon szomor?
Nekem már az is "furcsa" volt -jelenleg is-, hogy annak "kezelése" elég hányatott!!!!
Az adott eredmény pl. még a meccs befejezése után fél nappal kés?bb sem látható Kacsint? Kacsint? Kacsint? Kacsint? Kacsint?
Ez elég érdekes!!!
Viszont a Te "közvetítésed" kellemes meglepetéssel szolgált -gondolom nem csak részemre-!!!!

Köszönet érte!!!!!!

HAJRÁ LILÁK!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tillas
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: Oct 14, 2005
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Rákospalota

HozzászólásElküldve: 2006, Szomb Márc 11 6:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csabszi!

Sajnalom, hogy csak akkor lehetseges ez, ha nem utazom el a csapattal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csabszi
Moderátor
Moderátor


Csatlakozott: Oct 30, 2005
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Friedberg

HozzászólásElküldve: 2006, Szomb Márc 11 4:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tillás! Nagy elismerés az élö közvetítésért. Jó volt tudni negyedröl-negyedre, hogy hogyan alakul a mérközés.
_________________
Egyszer LILA, mindig LILA!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Blue
Új tag
Új tag


Csatlakozott: Nov 21, 2005
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: 2006, Vas Feb 26 12:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Bár ismerem ?t, ezt a szlovéniai dolgot nem t?le hallottam, hanem egy régebbi cikkben olvastam. Eszerint a 2000-2001-es évben Mariborban játszott, el?tte való évben pedig a Koperben, Mariborban azt hiszem gólkirály is lett. Egyébként szerintem biztos szivesen vállalna egy interjút a honlap számára, így az itthoni közönség is megismerhetné Kacsint?
Blue


Blue!

Koszonom a kiegeszitesed, bar oszinten szolva, nem sok infom van Misirol. Amennyiben ezeket az adatokat tudod, ugy elkuldhetned nekem. Koszonom elore is![/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tillas
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: Oct 14, 2005
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Rákospalota

HozzászólásElküldve: 2006, Vas Feb 26 11:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

span!

Koszonom a soraid. Dolgozom tovabb, mast ugy sem tudok csinalni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
tillas
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: Oct 14, 2005
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Rákospalota

HozzászólásElküldve: 2006, Vas Feb 26 11:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Blue írta:
Szia Tillás!
Ne haragudj, hogy beleszólok a munkádba, de nézegettem a játékosok adatait és azt vettem észre, hogy a Gergely Misi volt csapatai között nem szerepelnek szlovén együttesek. Ha tévednék, el?re is bocsánatot kérek, de én úgy tudom, hogy 2001 el?tt Mariborban és Koperben is játszott...
Blue


Blue!

Koszonom a kiegeszitesed, bar oszinten szolva, nem sok infom van Misirol. Amennyiben ezeket az adatokat tudod, ugy elkuldhetned nekem. Koszonom elore is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
span
Szurkoló
Szurkoló


Csatlakozott: Oct 30, 2005
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: vidék

HozzászólásElküldve: 2006, Szomb Feb 25 9:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tillas!
Hát mit is mondhatnék a ma esti eredmény hallatán. Ha valaki azt mondaná, hogy ezt a meccset jobban menedzserte volna, jobb beharangozokat irt volna, az hazudik. A soraidból kitünt a számomra, hogy nagyon várod már az estét, és a feltámadást.
Ezért érzem azt, hogy most egy kicsit bátoritanom kellene téged. Anno, még a régi honlapon olvastam az elkeserésedet, mikor nem jöttek az eredmények, és talán az is hozzávezetett ahhoz a döntéshez, hogy nem csinálod tovább.
Tillas, nehogy abbahagyd!
Nekem nagyon hiányozna a honlapod, a napjaim üresebbek lennének, ha nem térhetnék vissza ide nap mint nap.
Mondom ezt úgy, hogy vidéki vagyok, és így nem tudok Pesten UTE meccsekre járni.
Fel a fejjel
Span
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ötletek, észrevételek a honlappal kapcsolatban Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
LEN-Kupa
Nincs mérkőzés

Testreszabás

Jubileumi gól

Ez volt a 10.000. találat!

Tabella
Blokk nincs megkonfigurálva: League_Standings

Keresô



Megyeri Magazin

Információ
ÚJPESTI TORNA EGYLET



Címe: 1044 Budapest,  Megyeri út 13.
Telefon: 231-0088
Fax: 231-0089

Az uszoda címe: 1138
Budapest, Margitsziget
Hajós Alfréd
Sportuszoda


Uszoda: 1000 nézô, fedett.
Elnök:
dr. Kapolyi László

UTE klubigazgató:
Ôze István

Szakosztályelnök:
Sági Gábor
 

Vezetôedzô:
Petrovics Mátyás

Másodedzô:
Godova Gábor

Utánpótlás szakágvezetô:
Kis József

Ifjúsági edzô:
Keszthelyi Tibor

Serdülô edzô:
Benczur Márton
 

Gyermek edzô:
Kis István

Magyar bajnok (26): 1930, 1931, 1932
1933, 1934,
1935, 1936, 1937, 1938, 1939,
1941, 1942, 1945, 1946, 1948,
1950, 1951, 1952,
1955, 1960,
1967, 1985-86,
1990-91,1992-93, 1993-94, 1994-95.

Magyar Kupa
gyôztes
(19):
1929, 1931, 1932, 1933, 1934,
1935, 1936, 1938, 1939, 1944,
1948, 1951, 1952, 1955, 1960,
1963, 1975, 1991, 1993.

Bajnokok Európa Kupája
(BEK)
gyôztes
(1):
1994.

LEN-Kupa
kupagyôztes
(3):
1993, 1997, 1999.

Szuperkupa gyôztes (1):
1994.